HP Spectre 13 Türkiye'de Satışta!

Daha önce HP tarafından tanıtımı yapılan ve resmen duyurulan bilgisayar modeli Türkiye'de de satışa çıktı. Dizüstü bilgisayarın en önemli özelliklerinden bir tanesi dünyanın en ince tasarımına sahip...

Daha önce HP tarafından tanıtımı yapılan ve resmen duyurulan bilgisayar modeli Türkiye'de de satışa çıktı. Dizüstü bilgisayarın en önemli özelliklerinden bir tanesi dünyanın en ince tasarımına sahip olması olurken tasarım ile birlikte yüksek performansın bir araya getirildiği bilgisayar modeli oldukça üstün özelliklere sahip durumda .

HP Spectre 13 İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi Harvey Nichols mağazasında satışa sunuldu. Türkiye'de bu bilgisayar modeline sahip olmak isteyenlerin Kanyon Alışveriş Merkezine gitmesi yeterli olurken bu bilgisayar sayesinde çok daha kullanımı kolay bir cihaza sahip olmak mümkün.

Performans Memnuniyet Bir Arada

Hem iyi bir kullanıcı deneyimi hem de yüksek bir performansın sunulması amacıyla cihazda oldukça farklı malzemeler tercih edilirken karbonfiber yapısıyla dayanıklı olma özelliği de bulunuyor. Bu bakımdan ince olmasına karşın herhangi bir handikabı bulunmayan cihaz, uzun süreli kullanımlarda da oldukça makul durumda. Cihaz ile ilgili yapılan açıklamalarda bilgisayarın özellikleri hakkında bilgiler paylaşılırken cihazda yer alan en önemli özellikleri şöyle; Corning Gorilla özellikli Full HD IPS ekran, altıncı nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcileri, PCIe SSD depolama birimi HP Audio Boost teknolojisi ve Bang - Olufsen Stereo hoparlör.

Cihazın satış fiyatı ise KDV dahil 6.499 TL.