Honor Magic 3 Sızdırıldı! Honor Magic 3 Özellikleri Nedir?

Honor, yeni akıllı telefon geliştiriyor. Honor Magic 3'ün özellikleri ortaya çıktı. Honor Magic 3 ne zaman tanıtılacak belli oldu!

Honor Magic 3 ortaya çıktıktan sonra özellikleri merak edildi. Huawei'den ayrıldıktan sonra projelerini birer birer hayata geçirmeye hazırlanan şirket hakkında yeni bilgiler elde ettik. Huawei Magic 3 yonga seti, RAM, depolama alanı ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. İşte sızdırılan telefondan yeni bilgiler...

Honor Magic 3 Özellikleri

Honor Magic 3, adından da anlaşılacağı üzere adeta sihirli bir telefon gibi karşımıza çıktı. İşlemci olarak Snapdragon 888 ila 870'in kullanılabileceği belirtiliyor. Bu nedenle de güçlü bir telefon olacağını söylemek mümkün. Telefonun tasarımında da genel değişiklikler yapılacağı düşünülüyor. Serinin 2.'sinde eksik kalan yönler Honor Magic 3 ile tamamlanacaktır.

Honor Magic 3 Tanıtımı Ne Zaman?

Telefonun ne zaman tanıtacağı da belli oldu. Honor Magic 3'ün Ağustos ayında tanıtılması yönünde bir karar ortaya atıldı. Telefonun çeşitli özelliklerini öğrendiğimizde üst segment olacağı düşünülen bu ürünün nasıl bir performan sergileyeceğini bizzat deneyimleyeceğiz. Telefon çıktıktan sonra ülkemize de kısa süre içerisinde gelecektir. Böylelikle Android ile yoluna devam eden Honor'un etkili bir şekilde telefon geliştirdiğini kendi gözlerimizle göreceğiz.

Honor 50'de Tanıtıldı!

Honor 50 serisinin en üst versiyonunda telefonunun Snapdragon 778G'ye sahip olduğu açıklandı. Performans bakımından bekleneni verebilecek mi pek bilinmiyor. Yine de pek çok kişinin işini görebilecek seviyede bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.