Honor 50 Pro Özellikleri Heyecanlandırdı! Fiyatına Göre Çok Uygun!

Honor 50 Pro, fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Teknik özellikleri çok beğenildi. Düşük fiyatlı satılacak Honor 50 Pro'nun fiyatı kaç TL olacak?

Honor 50 Pro'nun çıkmasına yakın bir zaman kaldı ve kullanıcılar cihazın performansını merak ediyor. Huawei ile olan birlikteliği sona eren Honor, kendi çıkaracağı telefon için önemli bir çalışma yaptı. Pek çok telefon modeline testler uygulayan AnTuTu ise cihazla ilgili sonuçları paylaştı. Buna göre satışa sunulacağı fiyata kıyasla çok kaliteli bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. O halde Honor 50 Pro'nun özelliklerine bir göz atalım.

Honor 50 Pro Özellikleri!

Honor 50 Pro'nun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olduğu biliniyor. Ayrıca telefonun 120 HZ ekran yenileme hızına sahip olması çok sevindirdi. Kullanıcılar çok rahat bir şekilde bu özelliği kullanabilecek. Snapdragon 778G yonga setinin kullanılması da neden bu kadar kaliteli bir telefon olduğunu doğruluyor. 108 MP kamera boyutu ile de dikkatleri üzerine çekti. f/1.8 diyaframlı kamerasının olması da fena bir özellik değil.

Honor 50 Pro Fiyatı Belli Oldu mu?

Testlerde başarılı olan Honor 50 Pro'nun fiyatı henüz belli olmadı. Ancak yakın zamanda fiyatla ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Böylesine fiyat performans canavarı bir telefonun ne zaman satışa sunulacağı da merak ediliyordu. Ancak henüz yeni bir gelişme yaşanmadı. Önümüzdeki haftalarda telefonla ilgili sürpriz açıklamalar yapılacaktır.