Hitman 2 Sızdırıldı!

Warner Bros'un yayıncılığını üstlendiği ve IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 2 resmi duyurusundan önce sızdı. Hitman serisinin yayıncısı Warner Bros. Interactive Entertainment, Twiter...

Warner Bros'un yayıncılığını üstlendiği ve IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 2 resmi duyurusundan önce sızdı.

Hitman serisinin yayıncısı Warner Bros. Interactive Entertainment, Twiter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 7 Haziran'da yeni bir duyuru yapacağını açıkladı ve ardından Hitman'ın resmi Twitter hesabıda 7 Haziran'da bir duyuru yapacağınıa işaret etti.

Sanırım tahmin etmesi pek zor olmasa gerek diye düşünüyoruz. Kısa bir süre sonra da Hitman 2'nin logosu Warner Bros. Interactive Entertainment'ın web sitesindeki kaynak kodlarında bulundu.

Hitman serisi her ne kadar çok hikaye yapısı ve oynanışı ile ön plana çıksada son dönemler de IO Interactive'in yön değiştirmesi ve bölüm bölüm oyunu satması tepkilere yol açmıştı. Umarız yeni duyurulacak olan Hitman, bölümlere bölünmüş halde karşımıza çıkmaz.

Her bölümde farklı konuları işlemesi ve bir bağlantı kurulamaması hem oyuncuyu oyundan soğutuyor hemde yakaladığınız o havayı yarıda kesmenize yol açıyor.

Hitman 2'nin resmi duyurusu 7 Haziran'da Türkiye saati ile 20:00'da yapılacak.