Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi? Hadise'den Ayrılık Çağrıştıran Paylaşımlar!

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti ayrıldılar mı? Hadise'nin paylaşımı büyük ses getirdi. Kaan Yıldırım'dan ayrıldığına ve aşklarının bittiğine yönelik haberler yapıldı.

Hadise ve Kaan Yıldırım arasındaki aşk bir süredir dikkat çekiyor. Sosyal medyanın gündeminde olan ikilinin daha önce ayrıldıkları ve sonra tekrar barıştıkları ortaya çıkmıştı. Her iki açıklamayı da Hadise yapmıştı ve barışmalarından sonra her şey daha da güzel olmuştu. Şimdi ise Hadise'nin yapmış olduğu son paylaşım büyük ses getirdi. Hadise ve Kaan Yıldırım yine mi ayrıldı? Kaan Yıldırım'dan her zamanki gibi konuyla alakalı bir açıklama yapılmadı. Ancak söz konusu paylaşımla beraber pek çok kişi ikilinin arasının kötü olduğunu belirtti. Ayrılmasalar bile aralarında bir sorun olduğuna dikkat çektiler.

Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrıldı mı?

Hadise'nin ayrılık paylaşımı çok konuşuldu. Pek çok takipçi "Hadise Kaan Yıldırım ilişkisi sona erdi" dedi. Peki Hadise paylaşımında neler dedi? Güzel şarkıcı, yaptığı paylaşımda "Bu hikayeyi en başa sarsak sonumuz değişir mi?" yazdı. Aralarındaki ilişkinin kötü sonlandığını düşündürten bir yazı yazması sosyal medyayı yerinden salladı. Çünkü ikilinin arasındaki romantik bağ sosyal medyaya ve magazine çoğu zaman konuk oluyor.

Hadise Ayrılık İddialarına Ne Dedi?

Hadise, henüz ayrılıkla ilgili bir açıklama yapmadı. Sosyal medyada pek çok kişinin ayrıldıklarını düşündüğünü görüyordur. Ancak şimdilik bir yanıt vermediği de biliniyor. Yakın zamanda tekrar açıklama yaparak veya beraber foto paylaşarak son durumu netleştirecek bir hamle yapacaktır.