ZenPad 3S 10 Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

Asus tarafından yapılan son açıklamada Tayvan'da satışa çıkacak Asus ZenPad 3S 10 modeli duyuruldu.

Sektördeki gücüne günden güne arttırmayı başaran Asus yeni bir tablet modelinin tanıtımını daha yaptı. Asus'un üretimlerini gerçekleştirdiği Tayvan’a yönelik geliştirilen tablet modelinin adı Asus ZenPad 3S 10 olurken, yapılan tanıtımlarda model ile ilgili pek çok detay paylaşıldı.

Asus tarafından üst seviye olarak üretilen yeni tablet modelinin oldukça yüksek performansa sahip olacağı belirtilirken resmi etkinlikte tanıtılan Asus ZenPad 3S 10, 9.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Ekranın oldukça ideal olması kullanım açısından kolaylık sağlarken ekranın 2048x1536 piksel çözünürlüğünü destekleyeceği belirtildi.

MediaTek'in MT8176 çip seti ile gelen modelde grafik PowerVR GX6250 ile desteklenmiş durumda. 4 GB RAM ve 32 GB depolama birimi ile oldukça makul özelliklerde olan tablet, kamera açısından da oldukça ideal durumda. Tabletin arka yüzünde 8 MP ön yüzünde ise 5 MP kamera kullanılırken 5900 mAh kapasiteli batarya ile birlikte uzun süreli kullanımlar da mümkün kılınıyor. Android 6.0 Marshmallow ile gelen cihazın ağırlığı da oldukça uygun ve cihaz sadece 430g ağırlığında.

Asus ZenPad 3S Ne Zaman Satılacak?

1 Ağustos'ta satışa çıkacak cihaz için fiyat bilgileri de paylaşılırken kurlara göre ortalama 325 Dolar üzerinden cihaz satılacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları