Zenfone 3 ve Zenfone 3 Ultra Fiyatları Daha Net

Asus’un yeni modellerinden olan Zenfone 3 ve Zenfone 3 Ultra için fiyat açıklaması yapıldı.

Son dönemlerin atılım içerisindeki markalardan birisi olan Asus, yeni çıkaracağı iki telefona oldukça güveniyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan telefon modelleri için hala çıkış tarihi için bir açıklama yapılmazken, bu konuda önümüzdeki günler için beklenti, tanıtım tarihinin açıklanması.

Zenfone 3 ve Zenfone 3 Ultra Kaç Para Olacak?

Elde edilen son bilgilerde Zenfone 3 ve Zenfone 3 Ultra satış fiyatlarına erişmek mümkün olurken, Ekim ayı gibi piyasaya sunulması beklenen cihazlar için Zenfone 3 modelinin 1400 TL bandında Zenfone 3 Ultra modelinin ise 2.076 TL gibi bir etiket fiyatından satılması bekleniyor. Cihazlar için Türkiye’ye yönelik bir açıklama yapılmadığı için diğer Avrupa pazarlarındaki etiket fiyatlarına göre bu civarlarda bir etiket fiyatının belirlenmesi bekleniyor.

Yüksek özelikleri ile iddialı bir giriş yapacak mobil cihazlar için Asus özel bir tanıtım etkinliği ile gösteri yapmak istiyor. Bu bakımdan yapılacak tanıtımın büyük bir ilgi çekmesi de bekleniyor. Telefonların Türkiye’deki fiyatlarına bakıldığında aynı segmentteki telefonlar ile yakın olduğu görülürken, fiyat açısından da cihazlar için bir handikap bulunmuyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları