Yenilenen Volkswagen Golf Geliyor

Volkswagen tarafından piyasaya sunulan ve oldukça ilgi çeken Volkswagen Golf modeli önümüzdeki günlerde yenilenen tasarımı ile satışa çıkacak.

2012 yılında ilk versiyonu piyasaya sunulan ve özellikle bu tarihi itibariyle oldukça ilgi gören Volkswagen Golf için yenileme çalışmaları yapıldı. Arabanın tasarımında yapılan değişikliklerin yanı sıra özellikle sürücünün hareketleri ile aracın kontrolünü sağlayacak olması en dikkat çeken detaylardan oldu.

Hareketle Kontrol Sistemi Eklendi

Araçta artık özel kontrol sistemi mevcut ve sürücüler el hareketleri ile araç içerisinde yapacakları pek çok işlemi daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilecek. Öyle ki araç içerisindeki ısının ayarlanması ya da ses kontrolünün yapılması sadece sürücünün hareketlerine göre belirlenecek Bu sayede ön panelde yer alan düğmelerin büyük bir kısmı iptal edilirken geri kalan işlemler içinde dokunmatik bir ekran kullanılmış durumda.

Bu açıdan kullanıcılar el hareketleriyle kontrol edemediği tüm donanımları ve özellikleri dokunmatik ekran üzerinden kolay bir şekilde kontrol edebilecek.

10 Kasım’da Geliyor

2017 model Volkswagen Golf 10 Kasım tarihinde yapılacak lansmanı için şimdiden geri sayım başlarken lansman sırasında YouTube ve diğer canlı yayın servisleri üzerinden naklen yayının yapılacağı belirtildi. Bu bakımdan aracın tanıtımlarının internet üzerinden dahi izlenerek takip edilmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları