Yeni Peugeot 208'in Eğlenceli Tanıtım Videosu!

Peugeot, yeni 208 modelinin lansmanını gerçekleştirdi. Lansmanını diğer şirketlee göre farklı bir video ile yapan Peugeot dikkatleri üzerine çekiyor...


Peugeot 208'in yeni tanıtım reklamı resmi olarak yayınlandı. Reklamda sürücü koltuğunda Dünya Ralli Şampiyonu Sebastian Loeb oturuyor, bu yüzden bambaşka bir reklam videosu izleyeceğinizi söyleyelim.

BETC Paris'in Peugeot 208 için hazırlamış olduğu reklam filminde Sebastian Loeb'un olması nedeniyle Peugeot 208 arka planda kalmış. Reklam filminde arabanın özellikleri açıklansada Loeb bunu pek umursamıyor ve yeteneklerini sergilemeye devam ediyor.

Normalde tanıtm filmlerinde araç genelde kuralara uygun bir şekilde sürül sergilerken özellikleride gösterilir. Bu tanıtım ile kuralların kırıldığı fragman, dünya genelinde büyük bir beğeni ile karşılandı.

Usta sürücülerin bile şehir içinde araç kullanırken biraz yardıma ihtiyacını olduğunu anlatmaya çalışan reklam, Peugeot 208'in şehir içinde ne gibi kolaylıklar sağlayacağını anlatmaya çalışıyor. Araçta aktif şehir içi freni, geri vites kamerası, hız kontrolü ve park yardımcı asistanı bulunuyor.

Paylaşılan yeni tanıtım filmini yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Peki siz yeni 208 hakkında neler düşünüyorsunuz?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları