Yeni Avengers Filmin İsmi Sızdı!

Yeni Avengers filminin ismi bir Marvel çalışanı tarafından sızdırıldı. Yeni Avengers filminin yeni adı haberimizde...


Sinema severlerin büyük bir heyecanla beklediği Avengers filminin yeni ismi sızdırıldı. Avengers: Infinity War gösterime girdiğinden beri gözler serinin devam halkasına çevrildi. Bu bekleyiş hali hazırda devam ederken, film ekibinden bir eleman yanlışlıkla filmin adını sızdırmış gibi görünüyor.

Bunu dikkate almamızın tek nedeni aynı arkadaşın daha öncede aynı sakarlıkları yapmış olması ve isimlerin doğru çıkması. Marvel filmlerinde çalışan Trent Opaloch, Avengers 4 filminin ismini Avengers: End Game olarak hesabına listelemiş.

Bu sakarlığı sonucunda Marvel bir yaptırım uygular mı orasını bilmiyoruz ancak daha önce de yapmış olması, bu yanlışlıkların reklam kokan davranışlar olup olmadığını da akıllara getirmiyor değil. Sonuç olarak her firma gündem de kalmak için türlü türlü girişimler de bulunabiliyor. Ek olarak End Game adı daha önce bir hayran tarafından da ortaya atılmıştı.

Bu ismin daha önce tahminlerde yer almasının en büyük sebebi ise Doctor Strange karakteri. Iron Man ve Doctor Strange arasında geçen bir diyalog sırasında Stephen'ın Tony Stark'a "We're in the end game now" sözlerine tanıklık etmiştik.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları