Yeni Amiral Gemisi LG G6 Geliyor

LG G5’in ardından markanın yeni amiral gemisi LG G6 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Mobil sektörde modüler yapısıyla oldukça farklı bir konsepte hazırlanan LG G5, büyük reklamlar ile piyasaya sürülmüş olsa da istenen ve beklenen sonuç elde edilememişti. Bu bakımdan marka farklı modeller ile şu anda piyasaya giriş yaptığı gibi önümüzdeki dönemlerde bu versiyonun bir üstü hazırlanarak piyasaya sunulacak. Markanın yeni amiral gemisi olacak bu telefon modeli LG G6 adıyla anılacak ve sektörde LG’nin yeniden rekabet içerisine girmesini sağlayacak.

LG G6’de Neler Olacak?

Özellikle LG markasını seven kişilerin beklediği LG G6, bir önceki versiyona göre çok daha üstün özelliklere sahip olacak. Konu ile ilgili paylaşılan ilk bilgilere göre en büyük değişiklik ekranda olacak. Öyle ki yeni telefon modelinin OLED teknolojisi ile gelmesi bekleniyor. Yeni telefon ile ilgili bilgiler Güney Kore'den gelirken ekranda yapılacak olan bu değişiklikle birlikte görüntü kalitesi daha da arttıracak.

Modüler Yapı Sürecek

LG G5 modelinin en önemli özelliklerinden bir tanesi modüler yapı olurken LG G6 ile birlikte bu modeller yapının daha da geliştirilerek sürdürülmesi bekleniyor. Telefonun donanımlarında ise Snapdragon 830 yonga setinin yer alması ve yüksek bir RAM ile telefonun desteklenmesi bekleniyor.

Şu an için çıkacak yeni telefon modeli ile ilgili paylaşılan bilgiler bunlarla sınırlı olurken önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgiler gelebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları