Xperia XZ Alanlara Call of Duty:Black Ops 4 Hediye Edilecek!

Sony , yeni amiral gemisi Xperia XZ3 modeline olan ilgiyi arttırmak için telefonu ön siparişi veren kullanıcılarına Call of Duty Black Ops 4 hediye edecek...

Oyun sektöründe büyük rol oynayan Sony yeni telefonuyla karşımızda. Son zamanlarda telefon markalarının ürünlerini tanıtırken oyunlara değinmesi birçok alıcıyı büyük bir ölçüde etkilemektedir. Yani kullanıcıların bir kısmı telefon alırken oyun oynaya bileceği bir telefon tercih ediyor.

Hatta teknolojinin ilerlemesiyle beraber artık şirketler direkt oyun telefonları bile çıkarabiliyor. Buna honor Play ve Razer markaları dahil. Şimdi de Sony yeni amiral gemisi Xperia XZ3'e olan ilggiyi arttırmak için bir oyun promosyonu kullanmayı tercih etti.

Xperia XZ3 için ön sipariş veren tüketicilere Sony ve Activision, PlayStation 4 için Call of Duty: Black Ops 4 hediye edecek. Böylece PlayStation sahipleri hem oyuna erkenden erişim fırsatı yakalayacaklar, hem de oyuna hiç bir ücret ödemeden oyunu gönül rahatlığı ile deneyimleyebilecekler. Özellikle ülkemizdeki oyun fiyatları konusuna girmemize gerek yoktur sanırım.

Kampanya yalnızca Avrupa pazarında geçerli olacak. Ön sipariş veren tüketicilere cihazları 5 Ekim tarihinde ulaştırılacak. Call of Duty: Black Ops 4’ün 12 Ekim’de piyasaya çıkacağını düşünürsek Sony Xperia XZ3 sahiplerinin oyuna bir hafta kadar erken erişim sağlayacağını söyleyebiliriz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları