Xiaomi Mi Mix İçin Özel Video Çekildi

Xiaomi Mi Mix için çekilen videolar dünya genelinde ilgi görüyor. İşte Xiaomi Mi Mix özellikleri ile birlikte canlı video.

Xiaomi Mi Mix için pek çok yazılı inceleme ve test yapıldı. Fakat en çok dikkat çeken nokta telefonun hala ilgi çektiği ve içeriklerin oldukça okunduğu. Mevcut durum sebebiyle Xiaomi Mi Mix için hala farklı bir şeyler bulmak mümkün.

Yukarıda GSMArena tarafından gerçekleştirilen özel bir inceleme yer alıyor. Bu video dahi 2-3 günlük süre içerisinde 40 binlik izlenme sayısını aşmış durumda. Eğer teknik detaylardan ziyade telefonun genel görünümünü ve kullanım detaylarını öğrenmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Mix Teknik Özellikleri Neler?

Hala Xiaomi Mi Mix hakkında çok fazla bilginiz yoksa size birkaç hatırlatma yapalım. Xiaomi Mi Mix için yapılan resmi tanıtımlarda telefon ile ilgili tüm detaylar aktarılırken ilk olarak dikkat çeken Snapdragon 821 liderliğinde kurulan donanımlar. 6 GB RAM ve büyük bir 4,400 mAh batarya ile gelen telefon bu bakımdan üstün performans ve uzun süreli kullanım sağlıyor.

Kişileri ilk tasarımı ile etkileyen Xiaomi Mi Mix donanımlarıyla da her zaman güçlü olduğunu gözler önüne serebiliyor. Seramik bir yapısı bulunan telefon bu açıdan kullanılan malzemesiyle de özel bir yere konumlanıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi