Xiaomi Mi A2'nin Fiyatı Sızdı!

Kullanıcıların büyük bir heyecanla beklediği Xiaomi Mi A2'nin fiyatı sızdırıldı...

Xiaomi'nin Android One temelli akıllı telefonu Mi A1'den sonra devam modeli A2, yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Elde edilen bilgilere göre, A2'nin fiyatı da internet sitesi üzerinden sızdırıldı.

Kullanıcıların heyecanla beklediği Xiaomi Mi A2, geçtiğimiz gün Geekbench performans testinden geçtiği öğrenildi. Teknik olarak Snapdragon 660 işlemci ve 4 GB RAM'li gelen telefon, ortaya çıktığı kadarıyla 32 GB depolama için 290 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Modelin 64 GB'lık versiyonu 330 dolar, 128 GB'lık versiyonu ise 370 dolardan bekleyenlerin beğenisine sunulacak.

Telefonun 3.010 mAh pilinin yanı sıra 5.99 inç 2160X1080 piksel ekran üzerine kurulan Mi A2'nin arka kapağında 12 + 20 megapiksel çiftli kamera sistemi bulunacak. Cihazın ön yüzünde ise 20 megapiksel kamerası ile karşımızda olacak. Mi A2'nin siyah, mavi ve altın olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak.

Şimdilik ortaya çıkan detaylar bunlardan ibaret. Henüz telefonun kullanıcılara tam olarak ne sunacağı net değil. Bakalım A2, kullanıcılara bekleneni verebilecek mi bekleyip göreceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları