Xiaomi Mi 8X'in Görselleri Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 8X modelinin görselleri internete servis edildi...


Çin'in parlayan yıldızı Xiaomi, Mi ailesini büyütmeye devam ediyor. Xiaomi Mi 8X hakkında gündeme gelen son gelişme ise Xiaomi Mi 8X modelinin görselleri oldu.

Xiaomi'nin Snapdragon 710 işlemcili telefonu Mi 8 SE'inin ardından aynı işlemci ile geleceği iddia edilen Mi 8X modeline ait görselleri internette dolaşıyor.

İki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak olan Mi 8X'in cam veya seramik kasaya sahip olması bekleniyor. Telefonun arka kamerası da sol köşede dikey bir yapıya sahip olacak. Teelfonun ön yüzünde görünmese de parmak izi koruyucusunun ön cama gömülü olacağını tahmin etmek zor olmayacaktır.

Snapdragon 710 işlemcisi ile gelmesi beklenen telefonda, 3000 mAh kapasiteli batarya, Always on Display özelliği, kızılötesi alıcı, Android 8.1 işletim sistemi gibi temel özellikler bekleniyor.

Bu yılın başlarında XDA Developers sitesi Xiaomi’nin yaklaşan Snapdragon 710 akıllı telefonlarının Sirius ve Comet olarak kodlandığını ortaya çıkarmıştı. Şirket Sirius kod adlı telefonu çoktan Xiaomi Mi 8 SE olarak tanıttı.

Yani bugünkü söylentilere sahip olan Snapdragon 710 ile gelecek yeni Xiaomi Mi 8X modelinin Comet telefonu olabileceği düşünülüyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları