Xiaomi Kullanıcılarına Müjdeli Haber Geldi!

Çin'li teknoloji devi Xiaomi kullanıcılarına MIUI 10 Global Beta güncellemesini sunmaya başladı...


Çin'li şirket Xiaomi, piyasaya sürdüğü her cihazı ile kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle sadece teelfon üreticisi olmayan şirketin, en çok dikkat çeken yönü ise akıllı telefon pazarındaki duruşudur.

Satış sonrasında müşteri memnuniyetine önem veren şirket şimdi de MUI 10 Global Brta güncelleme paketini kullanıcılarına sunmaya başladı. Uzun zamandır konuşulan güncelleme ile Mi Mix 2, Redmi Note 5, Redmi S2 ve Mi Mix 2S isimli akıllı cihazlar güvenlik ve iyileştirme güncellemeleri alacaklar. Böylece daha güvenli ve kullanımı kolay bir telefon hizmeti sunmuş olacak.

Buna ilaveten güncelleme kapsamında cihazlar, çentikli telefonlar için tasarlanan yeni arayüze de geçiş yapabilecekler.

Bu arayüz sayesinde cihazların daha da hızlanması beklenilenler arasında. Daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz için yapılan iyileştirmeler de eminiz ki Xiaomi fotoğraf çekmeyi seven Xiaomi kullanıcılarını sevindirecektir.

Xiaomi kullanıcıları, ayarlar bölümünden MIUI 10 güncellemesinin gelip gelmediğini kontrol edebilirler. Henüz indirme bağlantısı paylaşılmayan güncelleme ayarlar bölümünde yer almıyorsa, maalesef yeniliklere kavuşmak için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Yakın zamanda bu güncelleme tüm Xiaomi kullanıcıları için kullanıma sunulacağını da belirtmeden geçmeyelim.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları