Xiaomi Android P Dağıtımı Yapıyor!

Teknoloji devi Xiaomi ilk olarak daha önce belirlemiş olduğu cihazlara Android P'yi dağıtacağını duyurdu...


Geçtiğimiz hafta kullanıcıların beğenisine sunulan Android 9 Pie, içinde bulundurduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
İlk olarak önceden belirlenmiş olan cihazlara dağıtılan Android P'nin yeni durağı ise Xiaomi'dir. Çin'in parlayan yıldızı Xiaomi, kullanıcılarına sunmuş olduğu kaliteli ve bütçe dostu telefonlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Güncellik konusunda tüketicilerini düşünen Xiaomi, son olarak Pie güncellemesi dağıtmaya hazırlanıyor.

Xiaomi yetkilileri, kullanıcılarını yeni Android sürümün beta programına davet etti. İlk olarak Mi MIX 2S modeline sunulacak olan Android P'nin dağıtımına bugün başlanacağı elde edilen bilgiler arasında.

Şimdiden MIuI resmi sitesi üzerinden Android Pie'nin kapalı beta proğramına kayıt yaptırabilirsiniz. Fakat sadece MIUI Global ROM sürümüne sahip olan kullanıcılar beta sürümüne katılablir. Önümüzdeki günlerde genel başvuru sayfası mutlaka açılacaktır.

Xiaomi, yeni güncellemeyi yakında tüm kullanıcıları için kullanıma sunmayı hedefliyor. İlerleyen günlerde diğer modelleri için de Android P güncellemesi dağıtacak olan Xiaomi, böylelikle gücüne güç katmış olacak. Hem bütçe dostu, hem kaliteli hem de güncel... Daha ne olsun?

Android Pie ile birlikte yapay zekanın da yardımıyla akıllı telefonunuz daha akıllı, daha basit ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Yeni bildirim özellikleri, bildirimlerdeki mesajlara yanıtlama ve akıllı yanıtlar sadece birkaç özellikten biri.

Belki de en önemli özelliklerden olan Adaptif Batarya ve Adaptif Parlaklık, gün içerisinde telefonun kullanım ömrüne ömür katmakta. Böylelikle şarj sorununa da kökten çözüm getirmiş oluyorsunuz. Xiaomi'nin Android Pie güncellemesini yakında tüm kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları