Wordpress VR'a Ne Dersiniz?

İçerik yönetimi konusunda en çok tercih edilen sistemlerden olan Wordpress için VR desteği sunulacak. İşte yeni özellik ile ilgili detaylar.

Wordpress kullanım tarihi itibari ile en çok kullanılan içerik sistemlerinden birisi olurken esnek ve kişiselleştirilebilir yapısı ile pek çok webmaster için en uygun çözümlerden birisi. Bu bakımdan Wordpress kısa sürede popüler hale gelirken artık bu sistemin gücü daha da artacak. Yapılan son açıklamalarda eklenti ve bir ayar yapmaya gerek kalmadan Wordpress için sanal gerçeklik desteğinin verilebileceği belirtildi. Bu bakımdan Wordpress için VR konusunda oldukça cazip seçenekler yaratılacak.

Wordpress İçin VR Desteği!

Wordpress sanal gerçeklik (VR) içeriklerine destek verecek. Bu konuda detaylar paylaşılırken en önemli nokta Wordpress VR için herhangi bir eklentinin ya da ayarın gerekmemesi. Kişilerin 360 derece içerikler ve VR desteği için yapması gereken herhangi bir şey yok ve Wordpress için geliştirilecek yeni güncellemeler ile birlikte bu konuda gerekli destek sağlanabilecek. Google Cardboard, HTC Vive, Oculus Rift ve benzer VR cihazları ile Wordpress VR konusunda gerekli destek sağlanabilecek.

Wordpress için kişilerin VR ile birlikte nasıl bir deneyim yaşanacağı önümüzdeki günlerde net bir şekilde görülebilecek. Bu durumun Wordpress sistemlerini daha da ön plana çıkarabilmesi ve kullanıcılar tarafından daha da popüler hale getirmesi mümkün.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları