Word'de Taslak Filigranı Nasıl Eklenir?

Word’de taslak filigranı oluşturulabilir. İşte filigranın nasıl oluşturulacağı ile ilgili tüm detaylar.

Word üzerinde bir belge oluşturan kişiler, filigran oluşturma noktasında ayarlar üzerinden gerekli işlemleri yapabilmektedir. Böylece filigran konusunda gerekli işlemler tamamlanarak, Word istenen filigran ile görüntülenebilmektedir.

Sistemde yer alan hazır filigranlar arasından seçim yapılabileceği gibi kişiler kendi metinlerinden de filigran oluşturabilmektedir. Bu bakımdan kolay bir şekilde Word belgesi kişiselleştirilebilir durumdadır.

Filigran eklemek isteyen kişilerin bu konuda ilk olarak tasarım sekmesine geçiş yapması ve burada yer alan filigrana tıklaması gerekmektedir.

Bu sayfada ise istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Eğer seçim yaptıktan sonra filigran görünmüyorsa, kişilerin yazdırma düzenine tıklaması gerekir. Böylece görüntü önizleme yapılabilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..