Windows 10'da Bilinmeyen Bir Hata

Çıkması üzerine neredeyse oldukça kısa bir süre zaman diliminin geçmesinin rağmen oldukça büyük bir rekor indirime sayısına doğru ilerleyen Windows 10’da aynı oran da hatalar da devam ediyor.

Microsoft tarafından oldukça uzun bir zamandır geliştirilen ve nihayetin de iki gün öncesinde açılan Windows 120 hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Kullanıcıların çoğuna baktığımız da yayımı yapılan işletim sistemine geçiş yaparak kullanmaya başlanmış durumda. Fakat gerek güvenlik gerekte performans açısından da pek çok kullanıcılar açıklanamaz hatalarla karşılaşmış.

Şimdi ise karşımıza çıkan bir diğer hafta bu zamana kadar alınan hatalardan daha da garip çünkü bu hatanın hiç bir şekilde nedeni ve çözüm yok. Windows 10, Özellikle Twiter üzerinde kullanıcılar tarafından sık bir şekilde konuşulmaya başlandı.

Twitter üzerinden yayımı yapılan bir tweet’e göre, Windows 10 üzerinde de sebebi hiçbir şekilde bilinmeyen bir hata ortaya çıkıyor. “Something Happened” şeklinde ortaya çıkan hata Windows 10’un da kurulumu esasın da ortaya çıkıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları