WhatsApp'ın yeni durum özelliği kalkıyor mu?

WhatsApp'ın yeni güncellemesinin özelliği kaldırılabilir. Kullanıcılar yeni özelliği beğenmedi. Bu nedenle WhatsApp'ın geri adıma atması bekleniyor.

Snapchat ve Instagram'a oldukça benzeye hikaye özelliğinin bulunduğu durum güncellemesi büyük tepkilere sebep oldu. Bu eleştirilerin ardından WhatsApp geri adım attı. Kullanıcıların yoğun tepkisiyle karşılaşan WhatsApp'ın yeni bir güncellemeyle özelliği yeniden aktifleştirebileceği dedikoduları bulunuyor.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Tagline adı verilen özellik ile birlikte yazılı durum güncellemeleri geri getirilecek. Sızan bilgiye göre kullanıcılar bu özellikle tıpkı daha önce yaptıkları gibi durum güncellemesini yapabilecek. Sosyal medyada konu olan ve beğenilmeyen yeni özelliğin geri çekilmesi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Bu nedenle yeni güncellemenin ne zaman geleceği de belli değil.

Peki siz yeni durum güncellemesi özelliği için ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..