Whatsapp'a Kamera, Video Ve Fotoğraf Yeniliği Geldi

WhatsApp için yeni bir kamera özelliğinin getirildiği belirtilirken artık paylaşılacak fotoğraf ve videolar daha çok kişileştirilebilecek.

WhatsApp en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olurken uygulama için geliştirilen farklı özellikler daha iyi bir uygulamanın kullanılmasını sağlıyor. Bu bakımdan yapılan yenilikler ile birlikte kullanıcı sayısı günden güne artan WhatsApp için yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Fotoğraflar Kişiselleştirilecek

WhatsApp için paylaşılan son bilgilerde yeni kamera özelliğinin uygulamaya eklendiği belirtildi. Üstelik fotoğraf ve video paylaşımlarında kullanıcıların kişiselleştirilebilir işlem yapması daha farklı bir kullanım sunacak. Öyle ki kişiler paylaşmak istediği fotoğraflarda artık fotoğraf üzerine yazı yazabilecek ya da resim çizebilecek. Üstelik WhatsApp'ta yer alan çeşitli çıkartmaların da fotoğrafların üzerinde yer alacak olması kullanıcıların çok farklı çalışmalarını paylaşmasını sağlayacak. Bugüne kadar fotoğraf üzerinde böylesine düzenlemelerin yapılması pek çok farklı uygulamada görülse de video için de bu desteğin sunulacak olması WhatsApp için önemli farklardan biri olacak

Üstelik uzun zamandan beri ön kamerasında flaş özelliği bulunan cihazlara destek vermeyen WhatsApp, yapılan güncelleme ile birlikte bu konuda da kullanıcılara destek verecek. Böylece ön kamera üzerinden flaşlı bir şekilde daha iyi ve net fotoğraflar çekebilmek ve bunları yine WhatsApp üzerinden yeni özellikler ile gönderebilmek oldukça kolay olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları