WhatsApp'a Grup Güncellemesi Geliyor!

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta genelde grupları ilgilendiren bir dizi yeni özellik geldi...


Anlık mesajlaşma servisi olan WhatsApp, grup sohbetleri için yeni özellikleri yayınladı. Yeni özellikler hem grup yöneticilerine hemde üyelere eskiden olmayan bazı özellikleri sunacak. WhatsApp, kullanıcıların artık gruplardan kalıcı olarak ayrılabileceklerini bu durumda gruba bir daha eklenmeyeceklerini açıkladı. Grup yöneticileri ise kurdukları gruplardan atılamıyor ve kullanıcılar kendileirnden söz edilen mesajları daha hızlı bulabiliyor.

Söz ettiğimiz özellikler Android ve iOS platformunda kullanıma sunuldu. WhatsApp geçen ay grup yöneticilerinin diğer yöneticileri gruptan atmadan görevden alabilmesine olanak tanıyan bir güncelleme çıkarmıştı.

WhatsApp grupları, 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip mesajlaşma servisinin en sevilen özelliklerinin başında geliyor. Günümüzde birçok kullanıcı gerek iş gerekse özel hayatında birden fazla gruba üye ve bu gruplar sayesinde iletişim konusunda sıkıntı yaşanmıyor. WhatsApp'un bu yeni özelliklerinden faydalanmak için App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamanın güncellenmesi ve son sürümün kullanılması gerektiğini hatırlatalım. Bu özellikler tüm kullanıcılara kademeli olarak sunulacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları