Volvo'dan Araçlara Özel Hizmet!

Volvo tarafından yapılan yeni tanıtımlar yeni bir programın hizmeti tanıtıldı. İşte detaylar.

Volvo’nun konsiyerj hizmetleri olarak adlandırılan yeni programı oldukça ilgi çekti. Son dönemlerde otomobil sektöründe pek çok farklı yeniliği sunmayı başaran Volvo tanıtımını gerçekleştirdiği yeni teslimat programı ile birlikte yeni bir standartlara ulaşmayı başarmıştı. Şimdi ise geçtiğimiz yıl kullanıcılara sunulan teslimat programını bu yıl itibariyle daha da geliştirilecek ve bu teknolojinin daha iyi bir şekilde kullanıcılara hizmet vereceği belirtildi.

Konsiyerj Hizmeti Geliyor!

Teslimat programı dahilinde kişilerin özellikle telefonlarda yer alan dijital anahtar ile araçlarını teslim alabilmesi dahi mümkün olacak. Kişiler böylece araç siparişlerini ve kullanımlarını kolay bir hale getirebilecek.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda ilgili özelliğini tek bir defa kullanılabildiği belirtilirken bu kullanım sayesinde güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak. Konsiyerj programda üstelik kişilerin benzin, yıkama ya da araç bakım hizmetlerinden de faydalanabileceği ifade edildi. Kişilerin aracı teslim ettikten sonra istenilen yere aracını getirtebileceği ve aracını yine programda yer alan özel güvenlik sistemleri ile açarak kullanmaya başlayabileceği açıklandı.

Kişilerin özellikle işte çalıştığı dönemlerde araçlarının bakımlarının yapılması ve aynı zamanda benzin gibi ihtiyaçlarının giderilmesini tercih ettiği belirtilirken bu hizmet sayesinde Volvo marka araç sahiplerinin işlerini çok daha iyi bir kolay hale getirilecek. Resmi açıklamalarda özel tanıtım videoları da yer alırken aşağıda yer alan videodan özel tanıtımı izleyebilirsiniz;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları