Vector Watch Luna Kesintisiz 30 Gün Kullanılacak!

Son dönemlerde farklı akıllı saat modelleri geliştirilirken özellikle Vector Watch Luna adı verilen yeni akıllı saat 30 günlük şarj süresi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Teknolojik cihazların kullanım süreleri genellikle bir veya iki gün ile sınırlı olsa da özellikle akıllı saatlerde bu süre çok daha uzun olabiliyor. Fakat Vector tarafından üretimi gerçekleştirilen son akıllı saatte bu süre yakalanması oldukça zorlu bir sınıra çekilmiş durumda. Öyle ki pek çok farklı özelliği barındıran giyilebilir teknoloji ürünü kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkardığı gibi 30 gün boyunca saat tekrar şarj edilmesine gerek kalmıyor. Bu açıdan telefonun tasarımı yanı sıra pil konusunda da avantajlar sağlaması pek çok kişi için cazip bir seçenek yaratmış durumda.

Vector Watch Luna İle Şarj Sorun Değil

Vector Watch Luna için yapılan tanıtımlarda tasarımın ve pil tüketiminin daha iyi hale gelmesi adına özel çalışmaların yapıldığı belirtilirken çok fazla tuş barındırılmaması amacıyla da tuşlara farklı işlevler eklenmiş durumda. Kullanıcı deneyiminin oldukça üst seviyede tutulduğu saatin aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir yapısı ve uygulama zenginliği ile birlikte pek çok işlemi yapabilmesi mümkün. Her zaman açık olan ekranı sayesinde klasik bir saatten ayırt edilemeyecek durumda olan yeni ürün bu özelliğinin yanı sıra uzun pil ömrü ve sade tasarımıyla dikkat çekiyor.

Akıllı saatin daha farklı pazarlarda piyasaya sunulması çok yüksek satış rakamlarına ulaşması konusunda büyük bir umut vaat ediyor. Bu bakımdan marka tarafından yapılacak tanıtımlar ile birlikte akıllı saate önümüzdeki dönemlerde daha fazla ilgi gösterilebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları