Ve Galaxy A7 2017 Göründü!

Samsung tarafından piyasaya sunulması için son hazırlıkların yapıldığı Galaxy A7 2017 modeli görüldü.

Galaxy A7 2017 için Samsung tarafından çeşitli testler ve sertifikasyon işlemleri yapılırken model ile ilgili önemli bir sızdırma yapıldı. GFXBench sonuçlarında görüntülenen telefon, cihazın özelikleri ile ilgili şimdiden bilgi verirken, A serisine güçlü bir modelin daha katılacağı böylece öğrenilmiş oldu.

Üst Seviye Bir Model Geliyor!

Galaxy A7 2017 için yapılan son paylaşımların ardından telefonun oldukça üstün seviyede özelliklere sahip olacağı görülürken, telefonda görüntü için 5.5 inç ekran tercih edilmiş durumda. Full HD kalite sunan ekran, böylece telefon için oldukça yeterli durumda. İşlemcide SnapDragon güvencesini tercih eden Samsun, 8 adet Cortex A53 çekirdeğinin bulunduğu bir işlemciye telefonda yer vermiş durumda.

3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile desteklenen telefonda kamera konusunda da yüksek tercihler yapılmış durumda. GFXBench raporlarına göre telefonda 16 MP arka kamera kullanılıyor. Cihazın ön kamerası ile ilgili bilgilere erişim sağlanmazken, önümüzdeki günlerde Samsung tarafından resmen cihazın tanıtılması bekleniyor. Yapılacak tanıtımlar ile birlikte kişilerin A serisi için önemli ve cazip bir seçeneği de oluşturulmuş olacak. Cihazın etiket ve diğer özellikleri henüz bilinmiyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları