Ve Apple Watch Series 2 Türkiye’de

Apple Watch Series 2 tanıtım sonrasında büyük bir ilgi görürken, bugün itibari ile akıllı saat Türkiye’de de satışa çıktı. İşte detaylar.

Apple tarafından geçtiğimiz ay tanıtımı yapılan Apple Watch Series 2, giyilebilir teknoloji alanında oldukça etkili bir giriş yaptı. İlk Apple Watch modeline göre oldukça geliştirilen ve daha da bağımsız hale getirilen Apple Watch Series 2, artık Türkiye’de de kullanıma sunulacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Türkiye’de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte 14 Ekim tarihi itibari ile satışa çıkacağı belirtilen akıllı saat, bugün itibari ile resmi satış noktalarındaki yerini aldı.

Yenilikler Var!

Apple Watch Series 2 ile birlikte giyilebilir teknoloji ürününde önemli değişikliklerin olduğu görülürken, tasarım olarak olmasa da özelliklerde oldukça farklı detaylar mevcut. Boyutlarında da önceki versiyona göre herhangi bir değişikliğin yapılmadığı Apple Watch Series 2’de 42 ve 38 mm seçenekleri ile satışa çıkıldı. Bu bakımdan kişiler ilk versiyondaki gibi iki farklı seçeneğe sahip durumda.

Su Geçirmezlik Arttı

Apple Watch Series 2 ile birlikte suya karşı dayanıklılık da artarken, suya karşı 50 metreye kadar sorunsuz bir şekilde kullanımın mümkün olacağı belirtildi. Suya karşı cihazda özel önlemle alınırken, bu sayede su içerisindeki kullanımlarda dahi Apple Watch Series 2 sorunsuz bir imkan sağlıyor.

Apple Watch Series 2 Kaç Para?

Türkiye fiyatı da netleşen Apple Watch Series 2 etiket fiyatları şöyle;

38 mm 1.399 TL

42 mm için 1.499 TL

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları