V40 ThinQ Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey!

Elde edilen bilgilere göre yeni V40 ThinQ'in ekran boyutu, LG V30 ve V35'ten o.3 inch daha büyük olacak...


LG'nin yeni akıllı telefonu ThinQ'in tanıtımına kısa süre kala görselleri sızdırılmıştı. Elde edilen görsellerden yola çıkarak iyi kötüfikir sahibi olduk.

Telefonun alt kısmında hoparlör ızgarası, USB Type-C girişi ve 3.5mm kulaklık girişleri bulunuyor. LG, daha önceki telefonlarında da ses sistemine önem verip reklamını yaptığında kulaklık girişinin kaldırılmış olmasına şaşmamalıyız.

Telefonun yan tarafında ise güç açma tuşu ve ses tuşları bulunuyor. Ses tuşunun altında bir tuş bulunuyor. Henüz bu tuşun ne işe yaradığı bilinmiyor.

Son olarak arka tarafta cihazdaki en büyük yeniliğini görüyoruz. 3 lensten oluşan bir kamera kurulumu. Eğer telefonun önünde ve arkasında gördüğümüz tüm lensler kamera olarak kullanılacaksa, bu 5 ayrı kamerayla telefon dünyasında bir ilk olacak.

Bugün ise sızdırılan bilgilere göre yeni telefonun ekran boyutu, LG V30 ve V35'den 0.3 inch daha büyük olacak. 6.3 inch ekrana sahip olacak V40 ThinQ'in, 158,8 x 75,8 x 7,8 mm ölçülerinde olacağı belirtildi. Yani bu da yeni telefonun, V30 ve V35 modellerinden daha uzun ve geniş olacağı anlamına gelmektedir.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları