Uygun Fiyatlı Honor Band 4!

Honor, Çin'de gerçekleştirdiği etkinlik esnasında yeni akıllı bileklik Honor Band 4'ü resmen tanıttı...


Huawei'nin alt markası olarak bilinen Honor, Çin'de gerçekleştirdiği etkinlik esnasında yeni akıllı bilekliği Honor Band 4'ü resmen tanıttı. Bilekliğin en dikkat çeken özelliği ise 14 gün boyunca bataryasının dayanıklı olması. Ek olarak ürün 50 metreye kadar da su basıncına karşı dayanıklıdır.

AMOLED ekran ile gelen Honor Band 4, Honor'un ilk renkli ekrana sahip akıllı bilekliği olma özelliğine sahip. GPS ile takip desteği sunan cihazın aynı zamanda nabız, uyku ve aktivite özellikleri de bulunuyor. Cihazın tabiki telefonunuzdaki bildirimleri göstermek gibi klasik özellikleri var.

Honor Band 4 tanıtılmış olsa da firmanın bir de Huawei Band 3 Pro isimli bir akıllı bilekliği daha gelecek. FCC'de ortaya çıkan cihaz; nabız ölçer, 5 ATM basınca karşı dayanıklılık, uyku takibi vb. özelliklere sahip olarak Huawei Band 2 Pro'nun devamı niteliğinde olacak

Çin piyasasına özel olarak tanıtılan Honor Band 4'ün global olarak Huawei Band 3 Pro adıyla piyasaya çıkabileceği ihtimali de söylentiler arasında. Merak edenler için Honor Band 4'ün fiyatı ise 29 dolar olarak belirlenmiş durumda.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları