Ubisoft'un Hediye Paketi İçin Son Gün!

Ubisoft tarafından başlatılan kampanyada ücretsiz 7 oyunun indirilebilmesi adına son 24 saate girildi. İşte konu ile ilgili detaylar.

Ubisoft 30. yılına özel olarak indirimli bir şekilde oyunları piyasaya sunmayı başarırken özellikle her ay ücretsiz bir oyunu kullanıcıları ile paylaşarak cazip bir seçenek yaratıyordu. Geçtiğimiz günlerde yapılan son açıklamada ise bugüne kadar ücretsiz olarak sunulan tüm oyunların paket halinde indirilebileceği belirtildi.

7 Oyun Bir Arada!

Yedi oyunu ücretsiz olarak indirmek ve bilgisayarında arşivlemek isteyen kişiler bu imkandan kolay bir şekilde yararlanabilecek. Bugün otuzuncu yılı kapsamında kişilerin resmi internet sitesi ve oyun portalı üzerinden indirebileceği oyunlar ise şöyle;

- Prince of Persia: The Sands of Time

- Splinter Cell

- Rayman Origins

- The Crew

- Beyond Good and Evil

- Far Cry 3: Blood Dragon

- Assassin's Creed III

Belirtilen oyunlarına indirilebilmesi adına kişilerin şu anda 24 saatlik bir süresi kalırken 18 Aralık tarihinden sonra ücretsiz indirme imkanı olmayacak. Bu bakımdan yapılan resmi açıklamalarda da net bir şekilde belirtildiği üzere 15 Aralık itibariyle başlayan bu fırsattan 18 Aralık tarihine kadar yararlanılması mümkün. Özellikle indirime sunulan oyunların popüler oyunlar olması pek çok kişinin de bu konuda cazip bir teklif elde etmesini sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi