Uber'den Yemek Desteği Geliyor

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi olan Uber artık yemek yemek isteyen kişilere de önemli seçenek sunacak. İşte konu ile ilgili detaylar.

Ulaşım konusunda kişilerin Uber uygulaması aracılığıyla çok daha kolay bir şekilde hizmet alması sağlanırken özellikle taksi sektörünün ciddi darbe görmesi de mümkün hale gelmişti. Sunduğu önemli özellikler ile milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarırken uygulama üzerinden artık restoran arayan kişilere de bilgi sağlanacağı belirtildi.

Uber İle Restorana Gidilecek

Araç paylaşım uygulaması olarak piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde yüksek bir ilgi gören Uber, restoranları müşterilere sunacak. Hizmet sayesinde yemek yemek isteyen kişiler için de seçenekler Uber ile gelecek.

Özellikle Uber uygulamasını kullanarak en çok tercih edilen restoranların popüler olarak belirleneceği ve kişilerin Uber ile buraya gitmek için kişilerden yardım alabileceği belirtildi. Uygulamaya yemek seçeneği eklenmesi bu açıdan çok daha uygulamanın etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayacak. Üstelik pek çok farklı restoran tarafından da bu yeni servise yönelik kampanyaların yapılması bekleniyor.

Güncelleme Gelecek

Önümüzdeki günlerde güncellemeyle birlikte tüm kullanıcılara sunulması beklenen yeni sistem böylece araç paylaşım uygulaması üzerinden yemek ortaklığı da gündeme getirebilecek. Kişilerin üstelik bulunduğu mekandan çıkarken de yine Uber yardımı ile destek alabilmesi mümkün olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları