Türkiye'de Sony Playstation 4 Pro Kaç Para?

Sony tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan PlayStation 4 Pro2nun Türkiye'de de satışa çıktığı belirtildi.

PlayStation 4 Pro model ile gündemde yer almayı başaran Sony Türkiye’de de satışa çıktı. Konu ile ilgili verilen bilgilerde satış noktalarından kullanıcıların Sony'nin yeni PlayStation modelini satın alabileceği belirtilirken açıklamalarda etiket fiyatları da paylaşıldı.

Türkiye için Sony PlayStation 4 Pro etiket fiyatı 1.699 TL olarak belirlenmiş durumda. Türkiye'nin pek çok farklı noktasında yer alan anlaşmalı satış mağazalarının yanı sıra Sony marketlerinden de kişilerin PlayStation 4 modelini satın alabilmesi mümkün olacak. Bu bakımdan satın alma konusunda oldukça farklı seçenekler yaratılmış durumda. Üstelik pek çok farklı mağazada sunulan kampanyalar sahilde daha uygun ve avantajlı bir şekilde yeni konsolun satın alınabilmesi mümkün.

Özellikler Yükseltildi

Sony tarafından yapılan tanıtımlar sonrasında yeni oyun konsolu özellikleri kullanıcılarda heyecan yaratırken arttırılmış performans ve görüntü kalitesi çok daha cazip bir cihazın üretilmesini sağlamış. Özellikle televizyonların bu yeni özellikler ile uyumlu olması kişilerin çok da farklı bir oyun deneyimi yaşamasını sağlayacak. Arttırılmış görüntü kalitesi sayesinde kişilerin daha gerçekçi oyunları oynaması mümkün olurken yüksek kalitede herhangi bir performans kaybı yaşanmayacak olması da durumun en cazip noktalarında bir tanesi.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları