Türkiye’de PlayStation Oyunlarına İndirim Geldi!

Dünya genelinde uygulanan Black Friday indirimlerinde PlayStation Türkiye'de de indirimlerin uygulanacağı belirtildi.

Dünya genelinde en çok takip edilen ve yüksek oranlarda alışverişlerin yapılabildiği Black Friday Türkiye'de de pek çok farklı internet sitesi üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda özellikle PlayStation Store Türkiye için de indirimlerin yapılacağı belirtilirken bu indirimler sayesinde kullanıcılar yüksek oranlarda daha uygun fiyatlar üzerinden oyun satın alabilecek.

Popüler Oyunlar İndirimde!

Yapılan açıklamalardan indirime giren oyunlar ile ilgili detaylar da paylaşılırken Battlefield 1, FIFA 17, Need for Speed, God of War 3: Remastered, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Watch_Dogs 2 gibi pek çok oyunda indirimler mevcut. Oyunlar için uygulanan indirimler sayesinde piyasa fiyatlarının çok altında oyunların almak mümkün olurken yeni fiyat listesi de oluşturulmuş durumda.

Battlefield 1 269 TL yerine 149 TL, FIFA 17 269 TL yerine 161 TL, Watch Dogs 2 Gold Edition 329 TL yerine 224 TL'den satışa sunulacak. Bu oyunlar dışında dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşan ve PlayStation’da da oynanabilen GTA 5 189 TL yerine sadece 99 TL üzerinden satışa sunulacak. Uygulanacak yüksek oranlardaki indirim ile kişiler yüzde 50'den fazla bir indirim elde edebilecek. Uygulanacak bu indirimlerle Black Friday kampanyası ile sınırlı olduğundan dolayı mutlaka oyunların bu dönem içerisinde de satın alınması gerekiyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları