Turkcell T Tablet 349 TL'den Satışta

Sunduğu hizmetlerin yanında farklı teknolojik cihazlarıyla da kullanıcılara ulaşmayı başaran Turkcell son olarak T Tablet modeliyle sahnede.

Turkcell tarafından üretimi gerçekleştirilen ve satışa sunulan T Tablet ile ilgili detaylı bir tanıtım yapıldı. Özellikleri ile oldukça iddialı durumda bulunan yeni tablet üstelik fiyatı ve bağlantı seçenekleri ile de oldukça cazip durumda. Bugün gerçekleştirilen etkinlik ile birlikte yeni tabletini kullanıcılara sunan Turkcell aynı zamanda T70 akıllı telefonu da tanıttı.

8 inçlik bir ekran ile kullanıcılara ulaşan T Tablet üstelik özel teknolojileri barındırıyor. Daha renkli bir tabletin üretilmesi adına Miravision teknolojisinin kullanıldığı öğrenilirken özellikle donanımlar oldukça yüksek durumda. Konu ile ilgili yapılan tanıtımlarda 4 adet Cortex-A53 çekirdekli MT8735 işlemcinin cihazda kullanıldığı belirtilirken, aynı zamanda cihazda 4 GB RAM ve 16 GB arttırılabilir depolama alanı bulunuyor.

Cat. 4 LTE modem ile 150Mbps indirme, 50Mbps yükleme gibi seçenekleri bulunan cihaz bu açıdan diğer tabletlerden ayrılmış durumda. 5 MP arka kamerası ve 2 MP ön kamerası bulunan cihaz aynı zamanda Full HD destekliyor.

3800mAh kapasiteli bir batarya bulunan cihazda Android işletim sistemi kullanılırken 349 Türk lirasından cihazın satılacağı belirtildi. Taksitli bir şekilde alınabilen cihaz için 36 ay boyunca 19 TL ödenmesi yeterli olacak. Ayrıca Turkcell tarafından yapılacak yeni bir kampanya ile birlikte 1000 adet tablet engelli vatandaşlara hediye edilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları