Toyota C-HR'ye Şimdiden 100 Binlik Talep

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Toyota C-HR cihazı Avrupa'da oldukça ilgi çekti.

Toyota tarafından Türkiye'de üretimi gerçekleştirilen ve ardından Avrupa piyasasına sunulan Toyota C-HR oldukça ilgi çekiyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Avrupa'da satışa çıkarılacak olan araç için şimdiden 100 binlik talebin oluştuğu belirtilirken 61 farklı ülkede satılacak olan Toyota C-HR için yüksek satış rakamlarına ulaşabileceği düşünülüyor.

Sipariş Rekoru Kırıldı

Sipariş rekoru kırmayı başaran araç için Türkiye'deki üretimler hızlandırırken Türkiye'de üretilen ilk Hibrid otomobil olma özelliğini taşıyan araç önümüzdeki dönemlerde çok daha farklı fazla talep alabilecek durumda.

Resmi Açıklama Geldi

Toyota tarafından konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılırken Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi pek çok farklı ülke pazarına giriş yapılacağı ve şimdiden bu ülkelerden gelen taleplerin karşılanmaya çalışıldığı belirtildi. Ülkelerden gelen talepler için şu anda 100 binlik bir rakam paylaşılırken önümüzdeki dönemlerde daha fazla ülkeye giriş yapılması bu taleplerin artmasını sağlayacak.

Otomobilin iç tasarımından teknik özelliklerine kadar özel bir çalışmanın yapılması çok farklı bir modelin ortaya çıkmasını sağlarken araçlar hız, performans, yüksek konfor ve güvenilirlik sağlıyor. 100 bin adet siparişin 2017 yılı içerisinde teslim edileceği belirtirken araç için önümüzdeki dönemlerde farklı kampanyaların düzenlenmesi ve farklı ülke pazarlarına giriş yapılması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları