Tim Cook Açıkladı: AirPod'lar Birkaç Haftaya Geliyor

Apple'ın AirPod'ları... Uzun süreden beri tartışma konusu olan bu küçük kablosuz kulaklıkların birkaç haftaya kadar geleceği duyuruldu.

Apple’ın yeni kulaklıkları Eylül’de Apple'ın iPhone 7 etkinliğinde ilk kez sergilendiğinde çok sayıda eleştiri aldı ve bu duyurudan bu yana da ürünlerin piyasaya çıkması adına ciddi bir bekleyiş yaşandı. Küçük kulaklıkların ne zaman satın alınabileceği konusunda Apple'dan sürekli açıklamalar yapılsa da tarihler sürekli ertelendi. Fakat sonunda Apple perakendeci, kablosuz kulaklıkların Aralık ayının ilk haftalarında satışa sunulacağını doğruladı. Üstelik bu gerçeği onaylayan bir başka rapor daha ortaya çıktı. Gündemde yer alan iddialar son olarak ise Apple CEO'su Tim Cook tarafından da teyit edilerek resmileşti.

Aralık’ta Geliyor!

Tim Cook tarafından yapılan açıklamalarda Aralık’ın ilk iki haftası içerisinde ürünlerin piyasaya çıkacağı duyurulurken bu açıklamanın yapılması ile birlikte bekleyiş yeniden başladı. AirPods için başlangıçta Ekim ayı satış tarihi olarak belirtilse de çıkış tarihi ertelenmişti. Üstelik daha önceki söylentilerde Ocak 2017 yılına kadar hazır olmayacakları dahi belirtilmişti. Bu bakımdan yeni telefonları alan kişiler oldukça tepki gösterirken yapılan bu açıklamalar kişileri biraz olsun rahatlattı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları