THY'den Uber Kampanyası!

Türk Havayolları uygulama üzerinden şöförlü araç hizmeti sunan Uber ile işbirliği ile geliştirdiği yeni kampanyasını duyurdu...

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de tartışma konusu olan uygulama üzerindenşöförlü yolculuk hizmeti sunan Uber, THY ile yeni bir kampanyaya imza attı.

20 Haziran - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada THY'den online kanallar üzerinden uçak bileti alanlar Uber yolculuklarında 20 dolara kadar indirim kazanacak. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimin yine aynı tarih aralığında yapılacak seyahatleri içeriyor.

Kampanya içeriğinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı veya İstanbul'u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara Uber promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları Uber ile gerçekleştirdikleri yolculuklarda Türkiye'de 50 TL, Almanya’da 15 Euro, ABD’de 20 dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 Sterlin’lik indirimden faydalanabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini online olarak satın alması gerekiyor. THY yolcuları kampanya dhilinde kendilerine hediye edilen Uber promosyon kodunu Uber'in hizmet verdiği bütün bölgelerde kullanılabilir. Kampanyanın detayları THY'ın resmi internet sitesinde bulunuyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları