Thanos'un Fortnite'a Gelme Nedeni Açıklandı!

Thanos'un Fortnite'a gelme nedeni Joe Russo olduğu ortaya çıktı...


Geçtiğimiz günlerde haberiniz sizlerle paylaştığımız Thanos'un Fortnite'a neden geçtiği açıklandı. Avengers:Infinity War filminin kötüsü Thanos, milyonlarca oyuncunun beğenisine sunuldu.

Fortnite ile ilgisi olmasa bile çoğu oyuncuyu oyuna çeken bu mod Epic Games'in işine geldi. Marvel ile yaptığı anlaşma sayesinde oyuncu sayısını arttıran Fortnite böylece nam sahibi oldu. Fakat Thanos 'un oyuna eklenmesinin en büyük nedeni sonunda açıklandı. Elde edilen bilgilere göre Avengers:Infinity War'ın yönetmeni olan Joe Russo, tam bir Fortnite hayranı çıktı.

Epic Games'te geliştirici olarak çalışan Donald Mustard ile iletişime geçen Russo, Fortnite ve Avengers: Infinity War'ın bir arada olduğu bir teklid sunmuş. İkilinin yaptıkları görüşmeler sonucunda Thanos'u bir süreliğine oyuna getirme kararını aldılar.

Uzun lafın kısası Joe Russo, Fortnite hayranı olmasaydı muhtemelen yeni gelen bu Thanos modunu oyunda göremeyebilirdik. Thanos olduğunuzda size Infinity Gauntlet'ın gücünü veren bu modda, oynamak son derece zevkli. Eğer sıkı bir Marvel hayranıysanız, etkinlik bitmeden önce Fortnite'ı indirip bu modda bir kez de olsun Thanos olmanın heyecanını tatmanızı tavsiye ederim. Eğer eldiveni ele geçirebilirseniz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları