Thanos Fornite'ın Konuğu Olacak!

Avenger'tan Tanos, yarın Fortnite'ın konuğu oluyor...

Deli Titan Thanos, yarından itibaren sürekli olarak Fortnite'ın konuğu olacak. Bu konuda ortada herhangi bir iddia veya söylenti bulunmuyor.

Direkt olarak Epic Games ve Marvel arasında yapılmış bir anlaşma ortada bulunuyor. Yarın başlayacak olan etkinlik, Battle Royale modunda oyuncuların korkulu rüyası olacak gibi görünüyor.

"Infinity Gauntlet Limited Time Mashup" isimli etkinlik içinde oyuncular, Thanos'un eldivenini bulmaya çalışacaklar. Random olarak haritanın bir yerine gizlenecek olan eldiveni ele geçiren oyuncu, Deli Titan Thanos'un sahip olduğu taşlarla etrafa dehşet saçabilecek.

Avengers Infınıty War'dan Joe ve Anthony Russo kardeşler; '' Infinity War'dan sonra oyun dünyasını da es geçmek istemedik. O an ne yapabiliriz diye düşünürken neden Avengers vs Fortnite kapışması gibi birşey yapmayalım diye düşündük'' dedi. Ek olarak bu konuda heyecanlı olduklarını belirten kardeşler, oldukça heyecan verici bir kapışmanın bizleri beklediğini belirterek oyuncuları şimdiden meraklandırmayı başardılar.

Yeni ''Infinity Gauntlet Limited Time Mashup'' etkinliği, tüm platformlar için yarın çıkışını gerçekleştirecek.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları