TES V: Skyrim Special Edition Sistem Gereksinimleri Ne?

Uzun zamandan beri piyasada oynanan TES V: Skyrim için yeni bir versiyon geliyor. İşte TES V: Skyrim Special Edition ile ilgili detaylar ve sistem gereksinimleri.

Bethesda tarafından geliştirilen TES V: Skyrim uzun zamandan beri oyun dünyasının en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Oyunun bu kadar popüler olması yeni geliştirmelerin de yapılmasını sağlarken, yapılan son açıklamalarda TES V: Skyrim Special Edition olarak yeni bir versiyonun sunulacağı duyuruldu. Bu açıklama ile birlikte gözler yeni oyuna çevrilirken, oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu.

5 yıllık bir süre içerisinde oldukça önemli geliştirmelerin yapıldığı ve pek çok farklı ödüle layık görülen TES V: Skyrim, bu bakımdan yeni versiyonuyla da oldukça iddialı. Ekim ayı itibari ile oyuncularla buluşacak olan TES V: Skyrim Special Edition için sistem gereksinimleri de merak ediliyordu. Yapılan son açıklamalarda bu konudaki soru işaretleri de giderildi.

28 Ekim’de Gelecek

TES V: Skyrim Special Edition 28 Ekim de piyasaya sunulacak. Oyunu oynamak isteyen kişiler PC, PlayStation 4 ve Xbox One seçeneklerine de sahip.

TES V: Skyrim Special Edition Sistem Gereksinimleri

TES V: Skyrim Special Edition için yapılan açıklamalara göre sistem gereksinimleri minimum ve ideal olmak üzere şöyle oldu;

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

İşlemci: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945

Bellek: 8 GB RAM

Depolama alanı: 12 GB HDD

Ekran kartı: Nvidia GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Versiyon)

İşlemci: Intel i5-2400/AMD FX-8320

Bellek: 8 GB RAM

Depolama alanı: 12 GB HDD

Ekran kartı: Nvidia GTX 780 3 GB /AMD R9 290 4 GB

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları