Taşınabilir Elektronik Kaykay: WalkCar

Bir Kickstarter projesi olan WalkCar, sizlere elektronik kaykay deneyimini sunuyor. Hem elektronik hem dört tekerlekli olması ise bir adım öne çıkmasına yol açıyor.

Son zamanlarda elektronik kaykay ürünleriyle karılaşmaya ve onlarla ilgili haberler yapmaya başladık. Çocukluğumuz da veya gençliğimiz de kaykaya veya patene kesinlikle ilgi duymuşuzdur. Yeni nesil çocukların bu tarz ilgileri maalesef olamayacak çünkü artık bu ürünlerin elektronikleri çıkmaya başladı.

Bugün sizlere inanılmaz güzel bir tasarıma sahip elektronik kaykay olan WalkCar’ı tanıtacağız. Ürünün tasarımı Apple’ın Macbook ürününe benziyor. Sonuç olarak çok güzel bir tasarıma sahip ve ağırlığınızı ne tarafa verirseniz o tarafa gidiyor. Piyasa üzerinde çok sayıda rakibi olmasına rağmen diğerlerine göre daha güçlü, daha kolay kullanılıyor ve daha uzun süre yol alabiliyor.Sıradan bir elektronik kaykaya benzeyen ancak özelliklerine bakınca hiçte öyle olmadığı anlaşılıyor. WalkCar 120 kiloya kadar taşıma özelliğine sahip ve 3 saatlik şarj ile 12 km yol gidebiliyor. Diğer kaykayların neredeyse hepsi iki tekerleğe sahip ancak WalkCar isminden de anlaşılacağı gibi dört tekerleğe sahip.

Kaykayla ilgili video izlemek isterseniz buraya tıklayın.

Firma tarafından üretilip prototip aşamasında bekletilen WalkCar, Kickstarter’da istediği bağışı toplarsa seri üretime geçilecek. Bağış toplanırsa 800 dolar gibi bir fiyatı olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi