Surface 3 ( 4G LTE) Duyruldu

Microsoft firmasının neredeyse oldukça merakla beklenilen yeni Surface 3 tabletlerine özel olarak 4G LTE desteğine sahip olan versiyonun çıkış tarihi internet üzerinde açıklanmış oldu.

İlk aşama da karşımıza çıkan İngiltere gibi 4G bağlantısına sahip olan ülkeler de kullanıma çıkacak olan bu yeni versiyon yaklaşık olarak bir hafta içerisinde satışa sunulacak. Resmi olarak adına baktığımız da Surface 3 (4G LTE) olacak olan cihaz içerisinde teknik anlam da ise Windows 8.1 yüklü olan Surface 3 ile aynı fakat ek olarak bütünleşik 4G modem de barındırıyor ve hareket halindeyken hızlı internet bağlantılarını beraberinde getiriyor.

Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde Japonya’daki satış noktalarında görüştüğü dile getirilen bu yeni versiyonun ülke için özel olarak Y!Mobile adına sahip olan bir servis sağlayıcıyla birlikte işbirliğine girerek sunum sürecine başlamıştı. Firma bünyesine baktığımız da ise yapılan şaşırtıcı bir şekilde duyuru ya da etkinlik yapmadı. Esasında İngiltere dışında Almanya da bu cihaza kavuşuyor. ABD, Fransa, İspanya aynı zaman da diğerleri birkaç haftaya daha bekleme

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları