Super Mario Run'a Alternatif En İyi Koşu Oyunları

Super Mario Run'ı oynayamıyor musunuz? Endişelenmeyin Super Mario Run’a güçlü alternatif Android ve iOS oyunlar haberimizde.

Nintendo'nun uzun zamandır beklenen Super Mario Run'ı dün iOS için resmen sunuldu. Oyunun ilk üç seviyesi ücretsiz olsa da devam etmek isteyenlerin 9,99 dolar oyun ücretini ödemesi gerekiyor. Fakat Android işletim sistemini kullanıyorsanız ya da oyun için iOS’ta ücret ödemek istemiyorsanız alternatifleri değerlendirmeniz yeterli.

Nintendo'nun sevilen Mario koşu türünde hayranların ilgisini çektiğini tahmin etmek zor değil. Ancak oyun bir süre eğlenceli olsa da benzerlerden çok ileri gidebilecek kapasitede değil. İşte alternatifler;

Smurfs Epic Run

Bu sevimli oyun Super Mario Run'a oldukça benzer. Oyunda şirinler grubunu kontrol ediyorsunuz ve kesinlikle tatlı çocukluk anılarınızı oyun uyandırıyor. Oyunun oynaması basit.

Rayman Adventures

Otomobil koşucusu türündeki oyunda tüm klasik arcade oyunlarının çok iyi ve bağımlılık yapan detayları oyuna eklenmiş. Eğer boş zamanınız varsa bu oyunu denemelisiniz. Her iki uygulama mağazasında da ücretsiz olarak bulunan Rayman Adventures, kendine özgü görselleri, heyecan verici seviyeleri ile kişileri atlamaya, koşmaya ve kaymaya çağırıyor.

Wind-Up Knight 2

3D grafikler bu oyunda oldukça başarılı. Wind-Up Knight 2’De olabildiğince hızlı bir şekilde anahtar toplamanız gerekiyor. Ayrıca çoğu zaman büyük bir engeli aşmanız ve kaçmanız gerekiyor.

Bu oyunlar ile Super Mario Run oynayamasanız da benzer konseptteki oyunları deneyebilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi