Steam'de Yılın Oyunları Belirleniyor

Steam için yapılan açıklamalar doğrultusunda bu yıl ilk defa yılın oyunlarının seçileceği belirtildi.

Steam adı verilen oyun platformunda geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklama ile Sonbahar indirimleri duyulurken bu indirimler ile birlikte aynı zamanda bir sürpriz de yapıldı. Öyle ki bugüne kadar uygulanmayan bir uygulama artık her yıl düzenlenecek özel etkinlikler ile birlikte Steam kullanıcılarına sunulacak.

Enler Seçilecek

Yapılan resmi açıklamalarda Steam oyun ödülleri için oylamanın başladığı belirtilirken oyunlar tamamen kullanıcılar tarafından seçilecek ve seçimler de yeni oyuncular tarafından yapılacak. Sonbahar indirimleri ile birlikte büyük bir yenilik ile platformun yenilendiği görülürken 24 Kasım tarihine kadar yapılacak olan oylama ile birlikte yılın en iyi oyunları verilecek. Özellikle paylaşılan kategorilerin oldukça farklı olduğu dikkat çekerken farklı kategorilerde en iyi oyunlar Steam kullanıcıları tarafından belirlenecek. Yapılan açıklamalarda paylaşılan oyun kategorileri şöyle olacak;

“Zamanın Eskitemediği” Ödülü

“Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı” Ödülü

“Sadece 5 Dakika Daha” Ödülü

“Vay canınaaaaa, dostum!” Ödülü

“Sarılmaya En Çok İhtiyacı Olan Kötü Adam” Ödülü

“Oyun İçinde Oyun” Ödülü

“Ben Bu Oyunun Ödül Kazanmadan Önce de Güzel Olduğunu Düşünüyordum” Ödülü

“Bir Çiftlik Hayvanının En İyi Kullanımı” Ödülü

“Her Şeyi Düşünemedik” Ödülü

Steam kullanıcıları tarafından paylaşılacak adaylar oylama ile belirlenecek ve en çok oyu alan oyunları kategorilerinde birinci olarak ilan edilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları