Spyro the Dragon'un Yeni Versiyonu Geliyor!

Toys for Bob stüdyosu tarafından geliştirilen Spyro: Reignited Trilogy, PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu...

Uzun zamandır dedikoduları ortalıkta dolaşan Spyro the Dragon yenilenmiş versiyonı ile geri geliyor. Skylanders'ı da geliştiren Toys for Bob stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan oyunun ismi Spyro: Reignited Trilogy olacak ve oyun 21 Eylül'de PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

Spyro Reignited Trilogy'de Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! ve Spyro: Year of Dragon oyunlarının remastered versiyonşarı bulunacak ve grafiksel geliştirmeler ile geliştirilmiş oynanış kontrolleri sunuyor.

Desteklenecek diller ise İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Flemenkçe, Norveççe, Danca, İsveççe, Fince, Arapça, Brezilya Portekizcesi ve Lehçe. Ayrıca Spyro 2: Ripto's Rage ve Spyro: Year of the Dragon'daki orijinal seslendirme sanatçısı Tom Kenny remaster versiyon için geri dönüyor.

Crash Bandicoot Remastered, ilk yılında PlayStation 4'e özel olmuş sonralardan diğer platformlara sunulmuştu. Görünüşe göre, Spyro daha çıktığı zaman birden fazla platformu destekleyecek.

Resmi duyuru ile beraber oyun ön siparişe sunuldu. PlayStation Store'daki fiyatı 164,00 TL, Xbox Store'daki fiyatı 164,25 TL dir. PlayStation 4 ön sipariş bonusu olarak Spyro dinamik teması ve Spyro avatarı verilecek.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları