Spotify Gear S3'e Geliyor

Son dönemlerde pek çok değişikliğin yapıldığı Spotify için Samsung Gear S3 iddiaları gündeme geldi.

Çevrimiçi müzik dinleme noktasında en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi Sportify olurken bugüne kadar milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran uygulama artık Samsung'un piyasaya yeni sunduğu akıllı saatler için de destek verecek.

Samsung Gear S3 olarak adlandırılan yeni akıllı saatler üstün donanımları ve yüksek performansıyla dikkat çekerken Spotify gibi uygulamaların da saatte desteklenecek olması saatten elde edilecek performansı daha da artıracak.

Sportify Müjdesi Geldi

Uzun süreden beri akıllı saat konusunda yeni bir gelişmenin yaşanmadığı Samsung cephesinde yeni bir duyuru yapılırken duyuruda Sportify ile akıllı saatler için önemli bir işbirliğinin başlayabileceği ve bu iş birliği kapsamında ilk olarak Samsung tarafından testlerin yapılacağı belirtildi. Yapılacak testler ile birlikte Gear S3 modelinde resmen Sportify’nin kullanılabilmesi mümkün olacak. Farklı müzikler dinlemek isteyen kişiler için alternatifin bol olduğu Sportify bu bakımdan düşük ücretleriyle kişilerin müzik konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları