Spider-Man Filminden Batman Göndermesi!

Spider-Man Homecoming filminden oldukça komik bir Batman göndermesi mevcut bulunuyor...


Spider-Man filminin yeni halkası Spider-Man Far From Home filmi hakkında yeni detaylar gelmeye başlamışken Spider-Man Homecoming filminde yer almayan bir sahne hakkında bilgiler gün yüzüne çıktı.

Başrolünde Tom Holland'ın olduğu Spider-Man Homecoming, bizlere Peter ve Vuşture arasındaki mücadeleyi göstermektedir. Film eleştirmenler tarafından da geçer not almayı başladı.

Fakat iyi biliyoruz ki Keaton'ın hayat verdiği ilk çizgi roman karakteri değil. Daha önce Batman'i canlandırmış ve gönüllerde taht kurmuştu. Görünen o ki bu durum çekilen bir sahneye yansımış.

Filmden çıkartılan bu anları Tom Holland, Ace Comic-Con‘da anlattı. Filmin bir kısmında da zaten Batman göndermesi mevcuttu. Ancak aslında fimde bundan daha fazlası varmış. Konu hakkında Tom Holland;

“Aslında şahane bir sahne vardı ama filmin son kurgusunda kendine yer bulamadı. Sonlara doğru Vulture’ı ateşlerin içinden çıkarttığım bir sahne var. Öleceği sırada onun hayatını kurtarıyorum. Kumun üstündeyiz ve Vulture bana ‘Beni neden kurtardın?’ diye soruyor.

Ben de ‘Çünkü ben Spider-Man’im’ diyerek cevap veriyorum. Michael Keaton da ‘Ama ben Batman’im!’ diyerek yanıt veriyor. Bu sahneyi hiçbir zaman unutmayacağım.” dedi. Bu sahne henüz Marvel tarafından yayınlanmış olmasada mutlaka bir gün ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları