Söylentiler iPad Pro 599 Dolar Olacak Diyor!

21 Mart’ta Apple tarafından yapılacak özel lansmanda tanıtımı yapılması beklenen iPad Pro için bugün fiyat ile ilgili iddialar gündemde yer aldı.

Apple tarafından 21 Mart tarihinde yapılması planlanan tanıtım dünya genelinde b ir beklenti oluşmasına neden olurken, lansmanda iPhone SE ve iPad Pro’nun da aralarında bulunduğu ürün grubunun tanıtılması bekleniyor. Yapılacak tanıtımlar öncesinde gündemde pek çok iddia yer alırken, Apple tarafından hiçbir bilginin paylaşılmaması ürünlere dair daha fazla bir merak uyandırırken, bugün dış basında yer alan haberlerde, iPad Pro’un 599 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olacağı iddia edildi.

iPad Pro olarak adlandırılan yeni modelin 9.7 inç genişliğinde ekranı olacağı ve fiyatın da ekonomik tutularak 599 Dolar olarak belirleneceği iddia edildi.

Gündemde yer alan bu iddialar ek çok Apple sever tarafından beğenilirken, 21 Mart tarihinde bu konuda iddiaların doğru olup olmadığı da ortaya çıkacak.

Diğer iPad modellerine göre çok daha küçük ölçekli olması beklenen iPad Pro, için hangi özelliklerin tercih edildiği bilinmese de mevcut iPad Air 2 gibi modellerin özellikle fiyat açısından iPad Pro’ya göre çok daha tercih edilebilir bir durumda olması da iddia sonrasında kafaları karıştırdı.

21 Mart sonrasında cihazlar arasında karşılaştırma yaparak inceleme yapabilmek mümkün olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları