Sony'den Walkman NW-A30 Tanıtımı

Sony, IFA 2016’da yeni bir cihaz daha tanıttı. Tanıtılan yeni ürün Walkman NW-A30 oldu.

IFA 2016’da yer alan ve farklı cihaz tanıtımlarıyla fuarın ilgi gören markalarından birisi olan Sony, tanıtımlarına devam ediyor. Marka tarafından yeni tanıtılan ürün Walkman NW-A30 olurken, müzik dinlemek ve yüksek ses kalitesi elde etmek isteyenler için Walkman NW-A30 oldukça önemli özelliklere sahip durumda.

Müzik Dinlemek Çok Daha Keyifli!

Walkman NW-A30 için yapılan tanıtımlarda cihazda özel donanımların kullanıldığı belirtilirken, tasarımından performansına kadar cihazın çok özel bir model olduğu ifade edildi. Seslerin mükemmele yakın, sorunsuz bir şekilde çalınabilmesi müzik keyfinin üstün bir performans ile daha da iyi bir şekilde yaşanmasını sağlıyor.

Kablosuz Seçeneği Var

Walkman NW-A30 için yapılan açıklamalarda kablosuz müzik dinleme keyfinin yaşanabileceği açıklanırken, cihaz özel ses teknolojilerinin olması, herhangi bir gereksinim olmadan tüm şarkıların yüksek kalitede dinlenebilmesini sağlıyor. 98 gram olan Walkman NW-A30 bu özelliği sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. Kablosuz bağlantı için Bluetooth ve NFC gibi özelliklere sahip olan Walkman NW-A30, bataryası sayesinde 45 saate kadar MP3, 30 saate kadar da yüksek çözünürlükte ses dinleme imkanı sunuyor. Cihazın şarj süresi ise 4 saat. Üstelik cihazda microSD, microSDHC, microSDXC desteği de mevcut.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları