Sony’den Android 7.0 Beta Atağı

Android 7.0 işletim sistemi iccedil;in piyasada oldukccedil;a farklı soru işaretleri olurken, ouml;zellikle hangi telefona ilk olarak Android 7.0 işletim sisteminin geleceği merak ediliyordu. Bu konuda Sony tarafından yapılan son accedil;ıklamada ise Android 7.0 Beta iccedil;in ccedil;alışmalara başlandığı ifade edildi. Bu accedil;ıklama ile birlikte Android 7.0 iccedil;in ilk ccedil;alışmalara başlayan firmalardan birisi de Sony oldu.

Yapılan resmi accedil;ıklamalarda Sony tarafından Beta programının başlatıldığı ifade ederken Beta programı kapsamında hangi işlemlerin yapılacağı da detaylı olarak belirtildi. Bu bakımdan Beta programına kayıt işlemi iccedil;in kullanıcıların internet uuml;zerinden işlem yapması gerektiği ifade edilirken Beta programının hangi uuml;lkelerdeki kullanıcıları kapsadığı da accedil;ıklandı.Bu doğrultuda Beta programına katılmak isteyen kişilerin mutlaka Hollanda, Finlandiya, Danimarka, İsveccedil;, Litvanya, Estonya, Letonya, İzlanda, İtalya, İspanya ve Portekizrsquo;deki kullanıcılar beta iccedil;in başvuru yapabilecek.

Geccedil;en yıl aynı işlemlerin Android 6.0 versiyonu iccedil;in yapıldığı hatırlatıldığında Sony tarafından yeni işletim sistemi iccedil;in gerekli olan altyapıların hazırlanarak kullanıcılar ile birlikte yeni sisteme geccedil;iş iccedil;in oldukccedil;a ouml;nemli bir etkinliğin gerccedil;ekleştirileceği gouml;ruuml;luuml;yor. Kullanıcılar ile yapılacak geliştirmeler sayesinde Sony tarafından oldukccedil;a iyi bir işletim sisteminin ouml;zel ara yuuml;zler ile birlikte sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir